Bestuur

Dit is het politieke hart van Jong Groen. Zij verzorgen de dagelijkse communicatie en het contact met de leden. Maar ook de activiteiten, thema's en standpunten werken ze uit... in samenwerking met alle leden natuurlijk.

Jong Groen telt dit werkingsjaar (2019-2020) 9 gemotiveerde bestuursleden.

_DSC0328.jpgvlnr. Paola Travella, Timon Hogenaar, Jordy Sabels, Marnix Int Panis, Sarah Plaizier, Carla Havermans, Murtaza Habibi en Jorge Luyts


Hieronder vind je welk bestuurslid welke functie invult: 

  • Timon Hogenaar

timon@jonggroen.be

Covoorzitter
Ik ga voor een inclusieve én sterke organisatie. Contacteer mij voor al je perstips, je vragen over de organisatie of algemene zaken over Jong Groen

Leeftijd: 29
Woonplaats: Lievegem
Afgestudeerd klinisch psycholoog, werkzaam in de logistiek en supply chain.

  • Sarah Plaizier

sarah@jonggroen.be

Covoorzitster
  • Paola Travella

paola@jonggroen.be

Verantwoordelijke Pers en communicatie
vragen rond mensen in beeld brengen, sociale media, pers

Leeftijd: 23
Woonplaats: Brugge
Afkomst: Belgisch-Italiaans
Studie: schakelprogramma productontwikkeling UAntwerpen 
Out and proud

  • Jorge Luyts

jorge@jonggroen.be

Bestuurslid Actie
Alles wat de wereld groener/ecologischer/beter maakt en waarmee we in actie kunnen schieten

Leeftijd: 24
Woonplaats: Ham
Studie: Schakelprogramma industrieel ingenieur in de biochemie
Eigenschappen: leuk, knap, lief, houdt van fair trade ijsjes
Extra: Ik heb ecologische eenhoorn

  • Marnix Int Panis

marnix@jonggroen.be

Bestuurslid Basisdemocratie en Standpuntenbepaling
Alles wat met onze scherpzinnige, gedurfde, vernieuwende (...) standpunten te maken heeft, zowel de standpunten die we al hebben, als de “standpunten in wording” die nog hardnekkig ronddolen in de hoofden van onze leden!

Leeftijd: 22
Woonplaats: Retie (!)
Studie: Schakelprogramma Beleidseconomie
Scoutstotem: Spitsvondige Marmot
Meest voordelige eigenschap: leuk zijn!

  • Carla Havermans

carla@jonggroen.be

Internationaal Secretaris
Alle vragen mbt internationale evenementen & politiek

leeftijd: 27
afkomstig uit Heist-op-den-Berg
woonplaats: Gent
afgestudeerd als (sociaal-economisch) geograaf

  • Jordy Sabels

jordy@jonggroen.be

Afdelingsverantwoordelijke
Voor mij is een politiek van inspraak in elke vezel de essentie. Dat zal ik dus ook als afdelingsverantwoordelijke vooropstellen. De afdelingen meenemen in het verhaal en luisteren naar hun ideeën.

Leeftijd: 28
Woonplaats: Ieper
Afgestudeerd historicus en bedrijfseconoom.
Werkzaam bij JEKA vzw een reisorganisatie met een sociaal hart voor jongeren.
Eigenschappen: Recht door zee, ambitieus en een teddybeer.

  • Murtaza Habibi

murtaza@jonggroen.be

Studentenverantwoordelijke
Alles wat te maken heeft met het vergroten van ons bereik bij de studenten.

Leeftijd: 19
Geboorteplaats: Turnhout
Woonplaats: Winksele (Herent)
Studie: Sociaal werk (Sociale School Heverlee AKA Ucll)
Extra: Discussiëren, filosoferen en babbelen over politiek is 1 van mijn favoriete bezigheden.

  • (tba)

 

 Bestuurslid Vrijwilligersbeleid
#detoekomstisvanons